Clan HiFi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clan HiFi

Podaci o Clanu HiFi
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novosti o turniru 19./20.

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
BabyDoocks
Admin
BabyDoocks


Broj postova : 166
Age : 31
Registration date : 04.10.2007

Novosti o turniru 19./20. Empty
PostajNaslov: Novosti o turniru 19./20.   Novosti o turniru 19./20. Icon_minitime1uto sij 15, 2008 11:18 am

Drago mi je da vas mogu obavjestiti , da sam nas prijavio na turnir 19/20. siječnja, ove godine Smile, kako se sjećamo prošli smo turnir jako zajebali, pa ćemo za ovaj turnir svi složiti ventrillo . VENTRILLO. Nćemo igrati neki j****
teamplay, nego ćemo uzet 2 fightera , 2 team heroja, tj. AOe, i 1 bu u šumi.
Zasad sam vas sve prijavio.. tj. više manje , molim vas da se izjasnite dali vam paše datum odigravanja.
Zasad smo sigurni samo ja i BlackSon1c , molim da postate dal možete ili ne.
Prva postava bi bila : madboem ( Host ) , CodE_GurU , BlackSon1c , Magic_Death , born2not.help
E sad.. za prva 4 sam 100% siguran.. ,ali za 5. člana nisam siguran.
Odigrat ćemo neki Inhouse, pa ćemo vidjeti.. i molim vas da nebude ko zadnji put, dok je Tuning moral igrati , a čovek nema pojma.
Znači , GL HF, i postajte da znam ko može igrati.

PRVA POSTAVA: madboem, BlackSon1c, Magic_Death, _[DragoN]_, CodE_GurU

Ako će se igrati 2 partije postava za drugu partiju će bit :

[IT]Volgin ( možda će on igrat i prvu ), CodE_GurU, BlackSon1c, Magic_Death, Kick_my_asssss, grof_garfield

Svi ostali koji NECE igrat nermojte ocajavat.
Uskoro počinje BDL ( balcan dota league ) koji traje cijelu godinu.Znači svaki tjedan 2-3 cw-a, tako da ćete SVI igrati.. molim vas da se ne ljutite.. ali smatram da je ovako za klan najbolje.. još moram odigrati probnu partiju da vidim ili madboem ili Volgin ( mnogi ga neznate ali mi ga jako dobro znamo i znamo kako igra ).
[Vrh] Go down
http://hifi.forumotion.com
krvnik_mate
LeaderOfClan



Broj postova : 145
Age : 74
Location : Online
Registration date : 16.11.2007

Novosti o turniru 19./20. Empty
PostajNaslov: Re: Novosti o turniru 19./20.   Novosti o turniru 19./20. Icon_minitime1ned vel 03, 2008 7:41 am

i kaj je bilo?
[Vrh] Go down
http://www.clan-hifi.forumcroatian.com
 
Novosti o turniru 19./20.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Novosti o turniru
» Malo o Turniru
» Opet o turniru
» MAlo o turniru

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Clan HiFi :: NOVOSTI& OBAVJESTI :: Novosti-
Forum(o)Bir: