Clan HiFi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clan HiFi

Podaci o Clanu HiFi
 
Početna stranicaPortailPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 sniper

Go down 
Autor/icaPoruka
Kisa
Newbie
Kisa


Broj postova : 104
Age : 31
Registration date : 05.10.2007

sniper Empty
PostajNaslov: sniper   sniper Icon_minitime1sub vel 23, 2008 3:58 am

Sniperove prednosti pred drugim herojima:
-nema
Nedostaci:
-sve

skill0vi:
1.skill obicno dizem do 5. levela jer ako pocnem sa likom u lejnu ubijat onda da imam nesto za stil. da pravilno iskoristim ovi skill cekam da hp enemy heroju padne na nekih 100 hp i onda sketeršat i moj je kill
2.skill slab je u stilanju killova ali dobro dodje u stilanju kripova, ne dizem ga na samom pocetku jer mogu lasthitat i bez njega perfektno. posli kad svi imaju lradijancu i batlefuri je dobar item.
3.skill savrsen u lategameu jer mana cost ulte posli postane prevelika pa ne mogu postilat bas sve killove. super ide u kombo sa drugom, taman ga lupnem iz velkog rangea sa headshotom a ovi me ne vide
4.ult ustvari-ovaj skill triba neko vrime da napravi. uglavnom samo slabog heroja lupnete i on je mrtav.
kako koristit ultu



e stao sam na ultoj. cekate da enemy heroju hp padne na crveno i onda ga lupnete sa time sta dalje. triba bit dalje jer cete tako moc bit vise vrimena u sumi dakle kad se vas tim tuce vi se kripate a onda lupnete ult iz sume na slabog heroja da se ne zale da ste noob, da cilo vrime stojite u sumi itd

skill build
-scattershot
-stats
-scattershot
-stats
-scattershot
objasnjeno ranije, statsi za mane da ako bude tribalo stilat 2x da imate mane.
-ult(znamo zasto)
-stats dok moze, heaadshot na 10. levelu
triba jednom headshot jer ako ne budete imali ult onda ce vam trebat nesto da lasthitate heroje
dalje sta znate, ako ste i dosli do ovde vec ste holy shit

item build
-4xnull talisman i int power treads-za mane za spellove da mozete sta vise stilat i imat sta vise para
-dagon 5 - vrlo bitan item, pomaze vasem zadatku a to je da stilate sta je vise moguce. koristite ga ako ste blizu zrtve koju trebate stilat
[Vrh] Go down
 
sniper
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sniper

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Clan HiFi :: SVE O WARCRAFTU :: Hero Guides-
Forum(o)Bir: