Clan HiFi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clan HiFi

Podaci o Clanu HiFi
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Venomancer

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Anarchid

Anarchid


Broj postova : 10
Age : 36
Location : Popovača
Registration date : 06.10.2007

Venomancer Empty
PostajNaslov: Venomancer   Venomancer Icon_minitime1ned lis 07, 2007 4:35 pm

dosta dobro znam igrati sa venomancerom, iliti Lesale Deathbringerom, pa mogu napraviti jedan osobni guide koji funkcionira u 75% slucajeva, ovisno o tome s kim igram i protiv koga igram Smile

preporucljivo je po meni, koristiti ove likove sa venomancerom jer su ubojita kombinacija: stone giant, vengeful spirit, barathrum, omniknight itd... dakle ako igrate s venomancerom, dobro je imati stunera. Omniknight nije stuner, ali ima Degen auru, sto zna biti zajebano za protivnike.

do 8-og lvla build je 4 lvl Shadow strike i Poison sting, zatim kombinirate Poison nova i Hero abilities i na kraju wardovi, koji po meni nemaju smisla, na kraju za zajebanciju stavite pored creepova i to je to.

od itema koristim cesto Hood of defiance jer zna dobro doci protiv spellova, zatim [i]Vanguard, zatim Butterfly i Assault cuirass. U pocetku se moze staviti i Ring of Basilius ak zelite ljude malo muciti sa Shadow strikeom, a da imate lijepu regeneraciju mane. Moze se koristiti i Lothar's edge, ali ja ga koristim samo onda kada imam gore navedenih 5 stvari.

evo, jedan mali build za venomancera koji uvijek meni pomaze, a nadam se da ce i vama Twisted Evil Cool
[Vrh] Go down
BabyDoocks
Admin
BabyDoocks


Broj postova : 166
Age : 31
Registration date : 04.10.2007

Venomancer Empty
PostajNaslov: Re: Venomancer   Venomancer Icon_minitime1sri lis 17, 2007 12:03 pm

ej, ja sam to tu stavil, pod hero guids, mislil sam da tu najbolje paše , meni je veno prvi heroj s kojim sam igrao, IMBA

EDIT: .premješteno
[Vrh] Go down
http://hifi.forumotion.com
Valheru

Valheru


Broj postova : 4
Registration date : 19.02.2008

Venomancer Empty
PostajNaslov: Re: Venomancer   Venomancer Icon_minitime1čet vel 21, 2008 11:25 am

ja radim sasvim drugi build na venoma.. uzimam samo zmije o poison sting.. i pluseve.. ulti ofc bez SS.. uzmem solo lane. i do 20 minuta imam aganim sceptar koji + ulti 16 lvl daje negde oko 1500 dmga.. sto je odlicna kombinacija sa magnusom drvetom ili zeusom.. zatim mu uzmem butter ili lothar u zavisnosti protiv koga igram.. bottle na pocetku obavezno
[Vrh] Go down
Sponsored content





Venomancer Empty
PostajNaslov: Re: Venomancer   Venomancer Icon_minitime1

[Vrh] Go down
 
Venomancer
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Clan HiFi :: SVE O WARCRAFTU :: Vaši omiljeni heroji-
Forum(o)Bir: