Clan HiFi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clan HiFi

Podaci o Clanu HiFi
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Evo ljudi, emocije se smirile

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
BabyDoocks
Admin
BabyDoocks


Broj postova : 166
Age : 32
Registration date : 04.10.2007

Evo ljudi, emocije se smirile Empty
PostajNaslov: Evo ljudi, emocije se smirile   Evo ljudi, emocije se smirile Icon_minitime1pon lis 08, 2007 1:55 am

Sry, nakon onih ispada jučer , ali živce su delali 200% , još su me IT-ovci tak ownali, kaj me nisu od kad sam počel igrat dotu , i onda me još neki igrači jebeju v mozak. Ae sry, zbog svega, danas ćemo najvjerojatnije igrat protiv BATT-a . Nikad nisam čul za njih pa verujem da ih moremo dobit. scratch
[Vrh] Go down
http://hifi.forumotion.com
Kisa
Newbie
Kisa


Broj postova : 104
Age : 31
Registration date : 05.10.2007

Evo ljudi, emocije se smirile Empty
PostajNaslov: Re: Evo ljudi, emocije se smirile   Evo ljudi, emocije se smirile Icon_minitime1pon lis 08, 2007 2:51 am

Samo nek bude cw u 8 jer nebrem u 9.Ako bu u 9 nemoj na mene racunati
[Vrh] Go down
Kisa
Newbie
Kisa


Broj postova : 104
Age : 31
Registration date : 05.10.2007

Evo ljudi, emocije se smirile Empty
PostajNaslov: Re: Evo ljudi, emocije se smirile   Evo ljudi, emocije se smirile Icon_minitime1pon lis 08, 2007 2:51 am

Ides danas na nogomet?
[Vrh] Go down
BabyDoocks
Admin
BabyDoocks


Broj postova : 166
Age : 32
Registration date : 04.10.2007

Evo ljudi, emocije se smirile Empty
PostajNaslov: Re: Evo ljudi, emocije se smirile   Evo ljudi, emocije se smirile Icon_minitime1pon lis 08, 2007 3:12 am

SUMNJAM, jer danas dolaze gosti k nama. no o tome u nekod drugom forumu, lol! lol!
[Vrh] Go down
http://hifi.forumotion.com
Hi]FireStar[Fi
Newbie
Hi]FireStar[Fi


Broj postova : 35
Age : 32
Registration date : 05.10.2007

Evo ljudi, emocije se smirile Empty
PostajNaslov: Re: Evo ljudi, emocije se smirile   Evo ljudi, emocije se smirile Icon_minitime1pon lis 08, 2007 7:58 am

Meni su isto zivci radili, i to JAKOOOOOOOOOOOO... Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad
Jer nebremo igrat protiv IT-a, a da se nismo ni dogovorili koje cemo heroje uzet. I Anarchida zovi protiv malo slabijih protivnika, jer covjeka nema jos iskustva sa svim herojima. Bez uvrede Anarchid, ali moram to reci.
Nego bude onda danas taj CW?
Dogovori negdje oko 6 ili 7, jer ujutro moramo u skolu...
[Vrh] Go down
Hi]FireStar[Fi
Newbie
Hi]FireStar[Fi


Broj postova : 35
Age : 32
Registration date : 05.10.2007

Evo ljudi, emocije se smirile Empty
PostajNaslov: Re: Evo ljudi, emocije se smirile   Evo ljudi, emocije se smirile Icon_minitime1pon lis 08, 2007 8:00 am

Kisa je napisao/la:
Ides danas na nogomet?
E da KISA ovakvih pitanja nema na forumu jer se to ne tice niti DOTE niti CW. AXE ti malo pripazi na takve postove.
[Vrh] Go down
krvnik_mate
LeaderOfClan



Broj postova : 145
Age : 74
Location : Online
Registration date : 16.11.2007

Evo ljudi, emocije se smirile Empty
PostajNaslov: Re: Evo ljudi, emocije se smirile   Evo ljudi, emocije se smirile Icon_minitime1čet sij 03, 2008 5:13 am

TAKO JE!
[Vrh] Go down
http://www.clan-hifi.forumcroatian.com
Sponsored content





Evo ljudi, emocije se smirile Empty
PostajNaslov: Re: Evo ljudi, emocije se smirile   Evo ljudi, emocije se smirile Icon_minitime1

[Vrh] Go down
 
Evo ljudi, emocije se smirile
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» LJUDI
» JEBIGA LJUDI ALI JA SAM BANNAN

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Clan HiFi :: NOVOSTI& OBAVJESTI :: Novosti-
Forum(o)Bir: